TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I SPECJALISTYCZNE

tel. +48 534 534 102

Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.

534 534 102
krosno@ling4u.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:
E-mail:
Temat:
Wiadomość:

Zwrot podatku z Niemiec i Holandii

Jeśli pracowałeś w Niemczech lub Holandii możesz odzyskać część zarobionych przez siebie pieniędzy. Zwrot podatku z tych krajów może wynieść nawet kilkaset euro, dlatego warto jest ubiegać się o odzyskanie nadpłaconej kwoty.
Aby otrzymać zwrot podatku z Holandii potrzebujesz karty podatkowej Jaaropgaaf bądź ostatniego Salaris. Procedura zwrotu podatku trwa średnio 5-6 miesięcy. Istnieje możliwość rozliczenia podatku nawet do 5 lat wstecz.
Biuro Tłumaczeń ling4u zajmuje się odzyskiwaniem podatków już 10 lat. Z nimi łatwo uzyskasz maksymalny zwrot podatku z zagranicy, gdyż pomagają Ci profesjonaliści. Jeśli masz pytania o zwroty podatków lub zasiłek z Holandii albo Niemiec - odwiedź Biuro Tłumaczeń ling4u w dogodnej dla Ciebie lokalizacji w Krośnie lub w Sanoku  lub zadzwoń!
Od 2002 roku Biuro Tłumaczeń ling4u oferuje kompleksową obsługę także w zakresie tłumaczeń dla firm oraz klientów indywidualnych, zarówno na rynku krajowym i zagranicznym. Tutaj wykonywane są tłumaczenia z wielu języków europejskich, m.in.: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański, niderlandzki, czeski, słowacki, ukraiński, portugalski, szwedzki, duński, norweski, arabski, węgierski, rumuński, turecki, łaciński i inne