TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE 
zwrot podatku - zasiłki rodzinne

tel. +48 534 534 102

Witamy na naszej stronie!
Kompleksowa obsługa w zakresie tłumaczeń.
Zwrot podatku i zasiłki z zagranicy.

534 534 102
krosno@ling4u.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:
E-mail:
Temat:
Wiadomość:

Zwrot podatku z zagranicy

PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ?
ODZYSKAJ PODATEK ZA PRACĘ ZA GRANICĄ!
Przeprowadzamy zwrot podatku z krajów: Anglia, Irlandia, Holandia, Niemcy, Belgia, Austria, Dania, Szwecja. Pozyskujemy także zagraniczne zasiłki. Ubiegając się o rozliczenie podatku dochodowego z zagranicy, możesz otrzymać nawet 4000 euro! 
Jak odzyskać zwrot podatków? Wystarczy zgłosić się do nas i mieć dokumenty od pracodawcy, np. P60 z Anglii lub Jaaropgaave z Holandii. W wielu krajach rozliczenia i zwroty podatku są obowiązkowe. Szczególnie ważne jest to w Belgii, gdyż w tym kraju można otrzymać wysokie kary za brak rozliczenia. Ubiegając się o zwroty podatków, pamiętaj, by zapytać o wszelkie ulgi i dodatki do podatku, np. rozłąkowe w Holandii, zwroty za dojazdy z Niemiec, PRSI z Irlandii. Biuro Tłumaczeń ling4u jest autoryzowanym przedstawicielem firmy CUF, z nami łatwo uzyskujesz maksymalny zwrot podatku z zagranicy, gdyż pomagają Ci profesjonaliści. Zajmujemy się odzyskiwaniem podatków już 10 lat. Jeśli masz pytania o zwroty podatków lub zasiłek z Holandii albo Niemiec - odwiedź nas lub zadzwoń!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas dzwoniąc pod numer telefonu: 607 588 413 lub przez e-mail krosno@ling4u.pl. Z chęcią Ci pomożemy!